News

 
 
 

Navštivte nás dne 19. 9. na SAP Fóru v Praze

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku ve foyer hotelu Clarion a na přednášku s názvem „Jak využít nestrukturované informace po zlepšení výkonnosti podniku?“.

Nestrukturovaná data jsou cenný zdroj informací, který je u nás stále podceňován a jeho využití se teprve firmy učí. Kombinace klasických strukturovaných dat například z oblasti financí nebo obchodu a nestrukturovaných dat jako emaily, dokumenty se ukazuje jako účinný nástroj řízení pro manažery. V rámci naší přednášky Vám na praktickém příkladu ukážeme, jak lze tyto informace využít pro řízení podniku.

Pokud Vás toto téma zajímá, těšíme se na Vás v odpolední sekci číslo 1, Business Analytics Forum v čase 14:00 – 14:30.

V průběhu celé konference Vám budeme k dispozici na stánku Sabris, kde se můžete informovat o kompletní nabídce našich řešení, ať už je to reporting v prostředí SAP Business Objects, zpracování dat v reálném čase s využitím produktu SAP HANA, nebo unikátní Enterprise Content Management řešení v prostředí SAP, řešení bezpapírové personalistiky, dále manažerské poradenství, implementace, vývoj a podpora odvětvových řešeních na platformě SAP, outsourcing, vývoj na zakázku a další oblasti.
 

 
 
 

News

 
News