News

 
 
 

Sabris na SAP Foru - Professional Day představí řadu inovativních řešení

Sabris, jako již tradiční partner SAP Fora, představí 8. září 2016 v hotelu Clarion řešení pro podporu Vašeho podnikání, a to hned v několika sekcích.

V jakých sekcích nás můžete vidět?

Sekce Finance a analytika

12:15 SAP S/4HANA Finance - Mějte své finance pod palcem...a to doslova!
Martina Čablová, Sabris

Finanční oddělení rozhoduje o bytí a nebytí společnosti. Kdo jiný má přehled o stavu firmy, o penězích na bankovních účtech i mimo ně. Kdo jiný je schopný říct, zda je firma zdravá a schopná zvládnout přicházející výzvy nebo naopak neduživá a hroutící se pod každodenní zátěží? Finanční oddělení dodává výsledky potřebné pro život společnosti. Díky SAP S/4HANA Finance budou tyto výsledky jednoduše dostupné, aktuální a pravdivé.

15:15 Robotické zpracování příchozích faktur
Štěpán Bouda, Sabris

Rychlost, přesnost a efektivita zpracování příchozích faktur jsou nejlepší přísady pro zvýšení produktivity zaměstnanců, zdokonalení cashflow a zlepšení vztahů se zákazníky. SAP Invoice Management by OpenText pomáhá řídit zpracování faktur, dodržovat platební termíny a vnitřní předpisy.

Sekce Výzvy obchodu a marketingu

11:35 Jak řídit dokumenty od marketingu až po fakturaci?
Štěpán Bouda, Sabris

Ukázka praktických příkladů, jakým způsobem produkty SAP a OpenText zajišťují vysokou kvalitu mediálního obsahu při B2B i B2C komunikaci.

Sekce CIO Nové generace

10:45 Workshop I - Přínosy SAP S/4HANA nejen pro byznys
Stefan Batzdorf, SAP & Ladislav Horváth, Sabris

11:45 Workshop II - Přínosy SAP S/4HANA nejen pro byznys (opakování Workshopu I)
Stefan Batzdorf, SAP & Ladislav Horváth, Sabris

Sekce Digital Transformation workshop

Martin Ohlídal, Sabris, se bude společně s Vladimírem Heřtem, SAP, podílet na moderaci praktických workshopů s využitím SAP metodologie Modelování digitalizace podniku.

10:00 Modelování digitalizace podniku – kulaté stoly I

11:00 Modelování digitalizace podniku – kulaté stoly II

Kromě sekcí nás naleznete také po celou dobu konference na stánku Sabris – v části Analytics, kde Vám na živo ukážeme mobilní reporting nad SAP S/4HANA Finance či praktické využití self-service BI nástroje SAP Lumira.

Budeme rádi, pokud nás oslovíte kdykoli v průběhu konání konference. Náš tým Vám bude po celou dobu k dispozici a rádi Vám představíme naše portfolio služeb a inovativních řešení na platformě SAP a OpenText, které Vám pomohou vyšší efektivitě a rozvoji Vaší společnosti.

Těšíme se na Vás na SAP Foru!


Pokud snad ještě nejste přihlášeni na SAP Forum 2016 – Professional Day, zde je možnost online registrace. Účast na konferenci je bezplatná.


 

 
 
 

News

 
News