Inteligentní správa dokumentů

Webinář

Úvod 5 Akce 5 Inteligentní správa dokumentů
  • 11. 2. 2021
  • Online
  • Zdarma
Jak důvěryhodně vytvářet důležité firemní dokumenty výhradně v elektronické podobě a dle platné legislativy a jak nejlépe přistoupit k jejich inteligentní správě a automatickému zpracovávání.

Ve spolupráci se společnostmi SEFIRA a PwC Audit jsme uspořádali webinář, kde jsme poskytli právní i auditorský pohled na vznik čistě elektronických a digitalizaci papírových účetních a daňových dokladů. Současně jsme představili, jak pomocí moderních přístupů a technologií automatizovat zpracování firemních dokumentů pro lepší informovanější práci.

Záznam webináře:

Program

13:00 – 13:30

Vznik důvěryhodných elektronických dokumentů dle eIDAS

Michal Hanzal, Business Consultant, SEFIRA

Proč je lepší, aby dokumenty vznikaly přímo elektronicky, v čem spočívá kvalifikovaná elektronická pečeť a co je jejím cílem. Ukázka toho, jak je možné provést důvěryhodnou digitalizaci papírových dokumentů.

13:30 – 13:45

Auditorský pohled na digitalizaci účetních a daňových dokladů

Martin Babinec, Manager, PwC Audit

Pohled auditora na digitalizaci účetních a daňových dokladů s praktickými příklady digitalizace a automatizace interních procesů v PwC.

13:45 – 14:15

Moderní technologie pro správu dokumentů

Martin Hanusek, BG Manager ECM, Sabris

Řešení pro automatickou digitalizaci přijatých faktur s využitím AI a dalších možností správy dokumentů vedoucích k bezpapírové společnosti. Zaměříme se především na to, jak zpracovávat elektronické dokumenty, abychom jim věřili, nikoliv na převod papírových dokumentů jako takový. Přednášku doplníme o příklady z praxe.

14:15 – 14:30

Diskuze

Řečníci

Hanusek Martin

Hanusek Martin

BG Manager ECM

Sabris CZ s.r.o.

Hanzal Michal

Hanzal Michal

Business Consultant

SEFIRA spol. s r.o.

Babinec Martin

Babinec Martin

Manager

PwC Audit