Naši partneři

Spolupracujeme s předními světovými dodavateli informačních technologií

Úvod 5 O Sabris 5 Naši partneři
our partners - Naši partneři - Sabris.com

Jsme partnery významných společností

Abychom našim zákazníkům zajistili vysokou kvalitu poskytovaných služeb a zároveň jim nabídli moderní vyspělé technologie, spolupracujeme s předními světovými IT dodavateli.

Pravidelně u těchto partnerů absolvujeme vzdělávací programy, specializovaná školení a mezinárodně uznávané certifikace nejvyšších úrovní.

our partners sap - Naši partneři - Sabris.com
our partners - Naši partneři - Sabris.com
our partners microsoft - Naši partneři - Sabris.com

Spolupráce se SAP

our partners detail sap - Naši partneři - Sabris.com

Se společností SAP spolupracujeme již přes 25 let. Jsme předním obchodním a servisním partnerem na českém i slovenském trhu a strategickým partnerem pro oblast Cloudu (SAP Cloud Focus Partner).

Významnou úroveň spolupráce dokládá i fakt, že jsme aktivně zapojeni do diskusí zaměřených na nejnovější technologické inovace pro digitální transformaci firem.

Naše projekty opakovaně získaly ocenění v mezinárodních soutěžích společnosti SAP.

Spolupráce s OpenText

our partners detail - Naši partneři - Sabris.com

Jsme předním obchodním a servisním partnerem společnosti OpenText v České republice a na Slovensku.

Díky dlouholetým zkušenostem s nasazením řešení SAP i OpenText, nabízíme zákazníkům unikátní kompetenci pro integraci SAP ERP prostředí a moderních řešení pro správu dokumentů a procesů

U zákazníků SAP nyní zaznamenáváme největší zájem o řešení Vendor Invoice Management a Extended ECM for SAP Solutions. Více na webu OpenText.

Naší doménou jsou i ECM řešení od OpenText bez vazby na systém SAP.

Spolupráce s Microsoft

our partners detail microsoft - Naši partneři - Sabris.com

Jsme partnerem společnosti Microsoft s kompetencemi GOLD Collaboration and Content, Data Platform, Data Analytics a SILVER Application Development. Naši konzultanti a vývojáři jsou vyškoleni a certifikováni pro práci s technologiemi SharePoint 2013, 2016 a SharePoint Online.

Zákazníkům poskytujeme vlastní integrovanou nadstavbu TreeINFO pro správu dokumentů a procesů. Více na webu SharePoint ECM

Ve spolupráci s Microsoft zákazníkům nabízíme provoz infrastruktury SAP v robustním a spolehlivém cloudovém prostředí Azure.

Další partnerství

Členství v organizacích

czechtrade 01 - Naši partneři - Sabris.com

CzechTrade

Řadu let spolupracujeme s vládní agenturou CzechTrade, která podporuje obchod a export českých firem a pomáhá jim uspět na zahraničních trzích.

Díky této úspěšné spolupráci posilujeme naši obchodní pozici v Brazílii, Chorvatsku, Polsku, Slovinsku a Maďarsku, kde oslovujeme podniky s nabídkou našeho řešení S2AP for Food pro Smart potravinářskou firmu.

our partners membership cszm - Naši partneři - Sabris.com

Český svaz zpracovatelů masa

Dlouholeté členství v Českém svazu zpracovatelů masa nám umožňuje získávat klíčové informace z oblasti maso-zpracovatelského průmyslu, jako jsou například změny legislativy nebo nejaktuálnější informace z jednání představenstva svazu o směřování a strategii v masném průmyslu.

Zároveň nám pomáhá zvyšovat povědomí o značce Sabris a oborovém řešení S2AP for Food mezi zpracovateli masa.