Úvod 5 Novinky 5 Sabris partnerem konference masného průmyslu 2021

Sabris partnerem konference masného průmyslu 2021

28. 7. 2021
Český svaz zpracovatelů masa pořádá 5. října 2021 v Brně již 11. ročník konference Meating a společnost Sabris bude tradičně partnerem. Program přinese nejnovější informace z oboru zpracování masa a zaměří se na dopady koronavirové epidemie na masný průmysl.
Součástí konference budou přednášky jako „Vliv covidové doby na obor zpracování masa“ nebo „Očekávané události v souvislosti s evropským závazkem Zelené dohody“.
Účastníci z oboru zpracování masa se zde dozví o dalším vývoji potravinářství v EU (návrhy na omezení produkce a spotřeby masa a masných výrobků) a budoucí podobě Společné zemědělské politiky (více v programu konference).

Naše společnost zde bude mít přednášku s názvem „Libový odbyt“ aneb najděte špeky v odbytu a servírujte svým zákazníkům kvalitnější služby. Společně se Štěpánem Boudou ze Sabris se podíváme, jak lze nasazením jednoduchých nástrojů v odbytu zvýšit spokojenost vašich zákazníků.

logo Meating 2021 300x300 1 - Sabris partnerem konference masného průmyslu 2021 - Sabris.com

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!