Úvod 5 Novinky 5 Sabris na konferenci New Generation of SAP 2017

Sabris na konferenci New Generation of SAP 2017

9. 3. 2017
Konference představila novinky z oblasti SAP produktů a lokální zkušenosti s implementací SAP S/4HANA i migrací na platformu HANA. Sabris zde představil balíček SAP Best Practices CZ pro SAP S/4HANA.

Naše společnost se této akce účastnila jako partner a zkušený dodavatel řešení na SAP HANA.

Seznámili jsme návštěvníky s balíčkem SAP Best Practices CZ pro SAP S/4HANA On-Premise edition, který jsme vyvinuli ve spolupráci se společností SAP dle standardů pro SAP Best Practices. SAP Best Practices CZ koncepčně vychází ze SAP Best Practices DE, vyvinutého společností SAP. Jde o přednastavený systém s funkcionalitou pro podporu standardních podnikových procesů a v souladu s národní legislativou.

SAP Best Practices CZ urychlí zákazníkům implementaci S/4HANA dle metodiky SAP Activate, podpoří předprodejní činnosti a umožní zpracování základních podnikových procesů v S/4HANA na skutečném systému, usnadní přenos know-how a vytvoří základ pro implementaci a ověření dalších specifických procesů a nových technologií.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!