Úvod 5 Novinky 5 10. ročník DOCURIDE s podtitulem „Na cestě do digitální ekonomiky“

10. ročník DOCURIDE s podtitulem „Na cestě do digitální ekonomiky“

20. 7. 2017
Výjimečný jubilejní ročník konference DOCURIDE tentokrát přivítal mimořádné osobnosti z oblasti ekonomie, práva i žurnalistiky. Jako hlavní host vystoupil ekonom Tomáš Sedláček s přednáškou „Veliké stěhování národů - Into the digital“.

Akce se zúčastnilo celkem 127 osob, zástupců významných společností, odborníků i dodavatelů technologií a služeb, což je nejvyšší účast v její historii.

DOCURIDE 2017 představil vize a trendy v oblasti ekonomiky i ICT řešení, seznámil účastníky s připravovanou legislativou a jejími dopady na české právní prostředí a formou případové studie ukázal implementaci GDPR ve společnosti od prvního seznámení s tímto nařízením, přes analýzu, nasazení vhodných technologií až po ověření.

Odpolední workshopy pak byly věnovány konkrétním příkladům nasazení inovativních technologií pro řízení společnosti, automatizaci procesů a elektronickou správu dokumentů.

Významné osobnosti konference:

Sabris Docuride osobnosti2017 - 10. ročník DOCURIDE s podtitulem „Na cestě do digitální ekonomiky“ - Sabris.com

Hlavní témata

  • Vize a trendy v oblasti ekonomiky i technologií.
  • Aktuální legislativa z pohledu ICT řešení (GDPR, NIS, ePrivacy, eIDAS, eID a jiné).
  • Automatizace výroby s využitím standardů Industry 4.0.
  • Nová generace systému SAP S/4HANA – praktické zkušenosti & case study.
  • Inovativní řešení pro elektronickou správu dokumentů a procesů.
  • Trendy ve firemním reportingu.
  • Omnichannel technologie pro malo- i velkoobchod.

Poděkování
Letos jsme oslavili 10. výročí konference DOCURIDE a nás organizátory velmi těší, že se nám stále daří přinášet zajímavá témata, oslovovat významné osobnosti i vyvolávat podnětné diskuze a propojovat lidi, aby mohli mezi sebou sdílet cenné zkušenosti z praxe.

Děkujeme za vaši přízeň.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!