Úvod 5 Novinky 5 Sabris nejinovativnějším partnerem OpenText v CEE

Sabris nejinovativnějším partnerem OpenText v CEE

14. 3. 2013
Na konferenci OpenText EIM Days 2013 jsme převzali cenu pro nejinovativnějšího partnera v regionu CEE za rozvoj znalostí v oblasti inovativních řešení a netradičních a moderních forem marketingové podpory, vedoucí k prodeji nových OpenText řešení.

V březnu 2013 se v Mnichově konaly OpenText EIM Days pro regiony DACH/CEE/CIS (německy hovořící země, země střední a východní Evropy a společenství nezávislých států). OpenText EIM Days je konference s řadou přednášek, odborných sekcí a diskuzních fór zaměřených na oblast Enterprise Content Management, Information Management a Online Media, kterou společnost OpenText pořádá každoročně pro své zákazníky a významné partnery v rámci roadshow po celém světě. Součástí této akce je i společenský večer a udělování cen v různých kategoriích jak zákazníkům, tak partnerům OpenText.

Společnost Sabris byla oceněna jako nejinovativnější partner OpenText, a to konkrétně za rozvoj znalostí v oblasti inovativních řešení a netradičních a moderních forem marketingové podpory, které vyúsťují v úspěchy v prodeji nových OpenText řešení. Cenu na slavnostním večeru převzali zástupci společnosti Sabris, Daniel Frémund (na fotografii druhý zleva) a Štěpán Bouda (na fotografii třetí zleva).

Foto3 Predani ceny na slavnostnim veceru v Mnichove gallery big - Sabris nejinovativnějším partnerem OpenText v CEE - Sabris.com

Piotr Jankiewicz ze společnosti OpenText k tomuto ocenění dodal: „Společnost Sabris a její ECM divize (dříve společnost Syconix) patří již několik let k úspěšným partnerům OpenText v regionu CEE.  Jako obchodní ředitel zodpovědný za spolupráci s partnery v tomto regionu mohu jednoznačně potvrdit, že Sabris dlouhodobě prokazuje inovativní přístup v oblasti OpenText EIM řešení, neustále rozvíjí své kompetence a uvádí na český a slovenský trh nová řešení. Sabris je partner, který je schopen nabídnout široké portfolio produktů OpenText za účelem pomoci našim společným zákazníkům dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Tohoto ocenění si velmi vážíme. Utvrzuje nás v tom, že se nám daří posilovat kompetence v oblasti ERP a ECM řešení, což je v regionu CEE naše dlouhodobá strategie.“ řekl Daniel Frémund ze Sabris.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!