Úvod 5 Novinky 5 Sabris Quick Scan vás zodpovědně připraví na přechod na SAP S/4HANA

Sabris Quick Scan vás zodpovědně připraví na přechod na SAP S/4HANA

6. 11. 2017
Díky naší analýze získáte v krátké době a s minimálními náklady dostatečné vstupy pro vaše rozhodnutí a zodpovědné naplánování kapacit, financí i optimálního načasování přechodu na SAP S/4HANA.

Pokud provozujete ve vaší společnosti SAP ERP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se vypořádat s přechodem na zcela novou generaci systému SAP S/4HANA.

Na první pohled je času dost, podpora přece končí až v roce 2027 (s možností rozšířené podpory do konce roku 2030), máte ale konkrétní představu, co pro vaši firmu bude tento přechod na nový SAP znamenat? Je dobré ho odkládat, nebo raději realizovat v dostatečném předstihu? Bude snadný a rychlý, nebo naopak zdlouhavý a problematický? Máte představu o objemu vámi využívaných nestandardních zákaznických transakcí a náročnosti jejich převodu do SAP S/4HANA?

- Sabris Quick Scan vás zodpovědně připraví na přechod na SAP S/4HANA - Sabris.com

Zbavte se nejistoty a připravte se zodpovědně na přechod na tuto novou platformu. Sabris jako zkušený SAP partner s certifikací na konverze na SAP /4HANA vám poskytne Quick Scan analýzu vaší připravenosti na přechod na SAP S/4HANA. V krátké době a s minimálními náklady tak získáte dostatečné vstupy pro vaše rozhodnutí a zodpovědné naplánování kapacit, financí i optimálního načasování. Z nejasnostmi opředené hrozby se tak stane jedna z očekávaných a předem připravených investičních akcí bez rizika.

Více se dozvíte v příloze níže.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!