Úvod 5 Novinky 5 Výsledky průzkumu zákaznické spokojenosti za 2020

Výsledky průzkumu zákaznické spokojenosti za 2020

19. 5. 2021
Stejně jako každým rokem i letos jsme realizovali průzkum zákaznické spokojenosti, abychom získali zpětnou vazbu na naše služby a mohli je neustále zlepšovat. Zákazníci vyjádřili spokojenost se Sabris hodnotou 89 %, což je skvělý výsledek.

Letošní průzkum spokojenosti zákazníků společnosti Sabris se uskutečnil v období od 12. do 23. 4. 2021 a jeho cílem bylo získat zpětnou vazbu na kvalitu námi poskytovaných služeb v průběhu kalendářního roku 2020.

Všechny získané odpovědi jsme vyhodnotili a s potěšením můžeme říci, že výsledky jsou veskrze pozitivní. Celková spokojenost dosáhla 89 %. Ve srovnání s loňským rokem je to o 5 % více a v průběhu předchozích 5 let jde o vůbec nejvyšší hodnotu.

Čeho si zákazníci na společnosti Sabris nejvíce cení?
Profesionality, odbornosti, lidského přístupu, spolehlivosti a schopnost vyřešit problém.

A kde naopak vidí prostor pro zlepšení spolupráce?
V kapacitách, komunikaci, time managementu a obchodní fázi.

Samozřejmě se budeme i nadále snažit kvalitu našich služeb udržet a společně se zákazníky, kteří vyjádřili nízkou spokojenost nebo nižší spokojenost než v předchozím roce, hledat cesty vedoucí ke zlepšení spolupráce.

Všem zákazníkům, kteří se zúčastnili průzkumu, velice děkujeme za poskytnutí zpětné vazby.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!