Úvod 5 Novinky 5 Konference masného průmyslu Meating 2018

Konference masného průmyslu Meating 2018

18. 10. 2018
Český svaz zpracovatelů masa uspořádal již 9. ročník setkání a školení pracovníků masného průmyslu. Sabris byl již tradičně partnerem této akce a v rámci odborné sekce se věnoval tématu zvyšování produktivity a efektivity v masné výrobě.

Společnost Sabris se konference masného průmyslu účastní již tradičně jako partner a čestný člen Českého svazu zpracovatelů masa. V rámci odborné části programu tentokrát vystoupil Jan Coufalík, Head of Process Industry ze Sabris CZ, s přednáškou: „Maso na plný výkon – zvyšování produktivity a efektivity v masné výrobě“.

V průběhu konference bylo možné navštívit stánek Sabris a dozvědět se více informací. A to jak o oborovém ERP řešení pro zpracovatele masa včetně podpory automatizace a napojení robotických výrobních linek, tak i o dalších námi poskytovaných službách v oblasti procesního poradenství a zvyšování efektivity v masné výrobě (detailní kalkulace, narovnání procesů a vyhodnocení KPIs).

Fotogalerii si můžete prohlédnout níže.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!