Úvod 5 Novinky 5 Seminář: Snadnější cesta k S/4HANA

Seminář: Snadnější cesta k S/4HANA

20. 5. 2018
Díky realizaci Quick Scanu získáte v krátké době a s minimálními náklady dostatečné vstupy pro vaše rozhodnutí a zodpovědné naplánování kapacit, financí i optimálního načasování. Zazněly praktické zkušenosti dodavatele i zákazníka s reálnou analýzou na přechod na SAP S/4HANA.

Pokud u vás provozujete ERP systém SAP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se vypořádat s uvedením nové generace systému SAP S/4HANA a s tím spojeným ukončením podpory předchozích verzí SAP ERP, které se nevyhnutelně blíží.

Máte konkrétní představu, co bude pro vaši firmu tento přechod na nový SAP znamenat? Je dobré ho odkládat nebo raději uspíšit? Bude snadný a rychlý nebo naopak zdlouhavý a problematický?

Díky realizaci Quick Scanu získáte v krátké době a s minimálními náklady dostatečné vstupy pro vaše rozhodnutí a zodpovědné naplánování kapacit, financí i optimálního načasování.

Na semináři zazněly praktické zkušenosti dodavatele i zákazníka s reálnou analýzou na přechod na SAP S/4HANA. Byly představeny možnosti Sabris Quick Scan analýzy připravenosti na přechod na nový systém, včetně reálných zkušeností společností Internet Mall a Česká Zbrojovka, které si touto analýzou již prošly.

Prezentace ke stažení níže.

Zaujal vás článek?

Buďte s námi v kontaktu

Zhruba 1x měsíčně obdržíte pozvánku na naše akce nebo se s vámi podělíme o novinky ze světa Sabris a námi nabízených řešení. Ať vám nic neuteče!